İstanbul’dan Ankara’ya Giden Ambar Firmaları

İstanbul’dan Ankara’ya giden ambar firmaları arasında yıllardan beri aktif olarak hizmet veren şirketlere rastlayabilirsiniz. Özellikle taşımacılık sektöründe güvenilirliğin önemli bir unsur olduğunu zaten biliyoruz. Yasal olarak hizmet veren firmaların tercih edilmesinin gereklilik olması bundan kaynaklanıyor. Tıpkı kargo ve lojistik şirketlerinde olduğu gibi ambar firmalarında da ürünlerinizin hızlı, sağlam ve güvenli bir biçimde hedef noktaya teslim edilmesi gerekiyor.

Türkiye’de en yoğun ambar nakliye rotası olarak ise bu iki şehir arasını gösterebiliriz. Başkent ile metropol arasında oluşan bu yoğun talep ve oluşan arz ile beraber İstanbul Ankara çalışan ambar firmaları günden güne artıyor.

İstanbul Ankara Nakliye Yapan Ambarlar

İstanbul’dan Ankara’ya ambar için pek çok lokasyonda yer alan firmaları tercih edebilirsiniz. Zeytinburnu ve İkitelli gibi kilit noktalar bu seçimi yaparken önem arz edebilir. Keza Ankara’ya istisna olmaksızın her gün gerçekleşen karşılıklı seferler düzenlenir. Zaten en büyük avantajlarından birisi bu karşılıklı sefer sistemidir.

Böylece İstanbul’dan Ankara’ya ambar nakliye hizmeti için giden bir araç dönüş yolunda da ters istikamette ambar nakliyesi yapar. Hiçbir zaman boş dönmeyen araçlar maliyeti dibe çekerken çok daha uygun fiyatlara nakliye imkânı tanır. Üstelik güvenilirlikten ödün vermediği gibi hızlı bir teslimat mümkün olur. Öyle ki ambarla gönderilen bir ürünün çoğu zaman kargodan çok daha hızlı bir biçimde karşı tarafa ulaştığı bilinir.

İstanbul Ankara Ambar Fiyatı

Bu kadar hızlı bir teslimat sürecinin olması günlük seferlerden kaynaklıdır. Her 24 saatte iki taraftan da ambar için kamyon ya da tırlar hareket eder. Sizin göndereceğiniz yükün özelliklerine bağlı olarak hangi araçlara yükleme yapılacağı belirlenir ve henüz ambar makbuzunuzu almadan önce zaten bu gibi detaylar kesinleştirilmiştir. Ardından hareket saati geldiğinde araç hareket eder ve İstanbul Ankara ambar hizmeti sağlanmış olur.

Süreç sonrasında Ankara’da ürününüzün indirilmesiyle devam eder. En uygun fiyatlarla ürünlerinizin şehrinizden bir başka şehre taşınması işlemi sağlanmış olur. Fiyatların uygun olması dışında gönderilerinizin sigortalandığını, 24 saat gibi bir süreçte karşı tarafa ulaştığını da vurgulamakta fayda var.