Kargonuzu Türkiye genelinde taşımanız veya uzun mesafe depolamanız mı gerekiyor? Ankara Ambarı Yenibosna‘dan başka yere bakmayın. Yıllardır nakliye ve depolamada Ankara’nın lideriyiz ve kendimizi eşyalarınızın gitmesi gereken yere hızlı, güvenli ve uygun maliyetle ulaştırmaya adadık. Yürütmeniz gereken bir işiniz olduğunu biliyoruz ve ihtiyacınız olan son şey envanterinizin boşta kalması veya teslimatlarınızın gecikmesidir. Bu nedenle, her rotayı optimize etmek ve depolama tesislerimizin her metrekaresinden en iyi şekilde yararlanmak için çok çalışıyoruz. Bizimle gönderi yaptığınızda veya bizimle depoladığınızda, kargonuzun emin ellerde olduğunu bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Kalite, verimlilik ve değer – hepimizin amacı bu.

Ankara İstanbul Ambar Olarak Hızlı ve Verimli Ulaşım

Ankara’nın lider nakliye ve depolama şirketi olarak, şehrin her yerine hızlı ve verimli teslimat yapmaktan gurur duyuyoruz. Bunu nasıl yaparız? En son teknolojiyi kullanarak ve rotalarımızı optimize ederek.

Gelişmiş yönlendirme yazılımımız, geçiş süresini en aza indirmek için duraklar arasındaki en doğrudan rotaları planlar. Sürücülerimiz, Ankara’nın işlek caddelerinde asla kaybolmamalarını sağlamak için GPS ile donatılmıştır. Gerçek zamanlı trafik izleme, gecikmeleri tahmin etmemize ve rotaları anında ayarlamamıza olanak tanır.

Yükleme ve boşaltma süreçlerimizi de optimize ediyoruz. Forkliftlerimiz ve paletlerimiz, yüklerin kamyonlarımıza bindirilip indirilmesini hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Depolarımızda, herhangi bir öğenin yerini anında bilmek için her şey barkodlanır ve taranır.

Verimli yükleme/boşaltma için hızlı forkliftler ve transpaletler

Depolarımızda anlık ürün konumu güncellemeleri için barkod tarama

Geçiş süresini en aza indirmek için GPS yönlendirme ve canlı trafik güncellemeleri

Ankara İstanbul arası yollarının içini ve dışını bilen tecrübeli şoförler

Ankara Ambarı Yenibosna, bir sektör lideri olarak sürekli iyileştirme ve yeniliğe kendini adamıştır. Verimliliği, güvenliği ve müşteri hizmetlerini en üst düzeye çıkarmak için en son depo teknolojilerine ve yönetim sistemlerine büyük yatırımlar yapıyoruz. Amacımız, Ankara’daki en gelişmiş, uygun maliyetli depolama çözümlerini sunmaktır, böylece en iyi yaptığınız şeye, işinizi yürütmeye odaklanabilirsiniz!

10 yılı aşkın tecrübesi ile Ankara Ambarı Yenibosna, tüm depolama ve dağıtım ihtiyaçlarınızı karşılayacak uzmanlığa ve kaynaklara sahiptir. Misyonumuz, ambar nakliyatı basit hale getirmek ve böylece endişelenecek bir şey daha azalıyor.

Taşımacılık ve depolama sektöründe yıllardır hizmet veren bir Ankara ambar firması olarak kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiş bulunmaktayız. Zamanın sizin ve işiniz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle taşımacılıkta zamanı verimli kullanarak zaman hedeflerimize ulaşmaya çalışıyoruz.

Tüm iş ilişkilerimizde dürüstlük ve güvenilirliği ilke ediniriz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Müşterilerimizle karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Bu nedenle müşterilerimizle ilk temastan teslimatın son aşamasına kadar tüm hizmetlerimizde kalite standartlarına büyük önem veriyoruz.

Ankara Ambarı Yenibosna kurulduğu ilk günden itibaren her aşamada müşterilerine hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmayı ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti ve güven ilkesini birinci önceliğimiz olarak benimseyerek çalışmaya devam edeceğiz. Nakliye ve depolama ihtiyaçlarınız için bizi güvenle tercih edebilirsiniz. En iyi hizmeti en uygun fiyata alacağınızın garantisini veriyoruz.