Ankara İstanbul Arası Ambar

Ankara İstanbul arası ambar arıyorsanız muhtemelen kargo ile gönderemeyeceğiniz kadar büyük bir yüke sahipsiniz. Veya bunun tam tersi kargolar kabul etse dahi çok yüksek bir kargo masrafı olduğu için ambara yönelmiş olabilirsiniz. Her iki koşulda da memnuniyet duyacağınızın garantisini verebiliriz. Çünkü kargo firmalarından çok daha kısa bir sürede ve çok daha uygun fiyatlara dilediğiniz büyüklükteki gönderileriniz belirttiğiniz şehre ulaştırılabiliyor.

Bu yönüyle bakıldığında Ankara İstanbul ambar nakliye her zaman için favoriniz olabilir. Günümüzde bunun daha fazla tercih edilmesinin sebebi ücretlerdir. Türkiye’nin dört bir noktasına sürekli olarak gidiş geliş yapan kamyon ve tırlar bulunmaktadır. Bu yüzden maliyet kargoya nazaran çok daha düşüktür.


Ankara İstanbul Ambarı Sadece Tek Şehre Mi Çalışıyor?

Tabii ki Ankara İstanbul ambarı en çok kullanılan güzergah olduğundan ötürü bu şekilde anılmaktadır. Fakat genel anlamda ambar kargoların çalışma prensibi tüm şehirleri kapsamaktadır. Yani Ankara’dan yola çıkıp İstanbul’a gidiyor oluşu İzmit’e olan yükünüzü gönderemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Hatta maliyeti düşüren temel faktörlerden birisinin bu olduğunu bile söyleyebiliriz.

Yalnızca farklı istikametlerde olan gönderiler o tır veya kamyona yüklenmiyor. Bu doğrultuda da ambardan yola çıkan onlarca farklı araç olduğu için yükünüz o güzergah üzerinde seyredecek olan kamyonlardan birisine yüklenerek gönderilmiş oluyor. Yani Ankara İstanbul nakliye ambarı ile Türkiye’nin tüm şehirlerine kargo yollayabiliyorsunuz.

Ankara İstanbul Ambarıyla Neler Taşınabilir?

Türkiye’de nakliye denilince akla ilk olarak kargolar ve tabii ki evden eve taşınma geliyor. Ancak bunlarla sınırlı olmayan bir lojistik sektöründen söz etmek gerekiyor. Bir ofis nakliyesi ya da bir fabrika nakliyesi için çok ciddi meblağlar söz konusu olabiliyor. Özellikle lojistik firmalar bunun için araç başına para alabiliyor.

Oysa Ankara İstanbul arası ambar hizmeti çok daha makul fiyatlara dilediğiniz gönderiyi yollamanıza olanak tanıyabiliyor. Fabrika malzemeleri, ofis nakliyesi ve tabii ki tekil ürünler için boyut ve tonaj fark etmeksizin ürünlerinizi tüm şehirlere yollayabiliyorsunuz. Ambar hizmeti Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde daha yaygın gibi gözükse de bütün şehirlerde ambarlara rastlamak mümkündür.