Ankara İstanbul Ambar Nakliye FiyatlarıAnkara İstanbul Ambar Nakliye Fiyatları

Ankara ile İstanbul arasında ciddi bir lojistik akış olduğunu söylemek gerekiyor. İki büyük şehrin arasında olan şehirlerde de buna bağlı bir arz talep yoğunluğu gözlemlenebiliyor. Tüm bunları baz aldığımız zaman Ankara İstanbul ambar nakliye fiyatları için inanılmaz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Çünkü ne kadar çok talep söz konusu ise ambar nakliyesi o kadar uygun fiyatlara yapılabiliyor.

Sizin gönderinizle diğer kişilerin gönderileri aynı güzergaha gittiği sürece planlı ve programlı bir biçimde yükleniyor. Gidiş yolunda teslim edilecekler indiriliyor ve sizin yükünüzün varacağı şehirde sizin gönderiniz indiriliyor. Bu sayede kargodan daha hızlı ancak kargo firmalarından daha ucuz bir hizmeti Ankara İstanbul ambar firmaları tarafından almış oluyorsunuz.

Ankara İstanbul Ambar Nakliyesi

Tabii ki Ankara İstanbul ambar nakliyesi için pek çok farklı seçeneğiniz olabiliyor. Burada yükünüze bağlı olarak farklı araçlar tercih edilebileceği gibi zaman ya da konum olarak seçim şansı sunulabiliyor. İsterseniz varış noktasını İstanbul İkitelli ya da İstanbul Zeytinburnu olarak seçebiliyorsunuz. Bu ayrıcalıklar sayesinde de daha uygun fiyatlara çok daha kaliteli bir lojistik hizmeti almış oluyorsunuz.

Yükün cinsine ve durumuna bağlı olarak size özel araç tahsis edilmesi de mümkün olabiliyor. Örneğin ofis nakliyesi için ofisinizde yer alan tüm eşyaları göndermek istiyorsunuz. Ofisinizin büyüklüğüne bağlı olarak kamyonet, kamyon ya da tır ile yükleme yapılıyor ve yine Ankara’dan İstanbul’a ambar fiyatları için en uygun teklifle nakliyeyi yaptırabiliyorsunuz.

Ankara İstanbul Ambar Kamyonları

Türkiye’de ambar nakliyesi olmayan bir şehir olmadığı gibi her zaman o güzergaha doğru yol alacak bir kamyon ya da tır bulunabilmektedir. Zaten süreç noktasındaki avantaj buradan kaynaklanıyor. Siz yükünüzü gideceği yeri de belirttiğiniz makbuz ile ambara bıraktığınızda zaten planlı bir biçimde hangi araçla yola çıkacağı belirlenmiş oluyor.

Yükleme işlemi ve sonrasında hızlı bir biçimde 24 saatte yola çıkarak varış noktasına ulaşıyor. Aynı gün içerisinde aktif olarak taşımacılık yapan kamyonlara yükleme yapıldığından Ankara İstanbul ambar nakliyesi fiyatı çok daha ucuz oluyor. Üstelik ölçüleri, ağırlığı ya da miktarı ile ilgili kargo firmalarında olduğu gibi bir sınırlama ile karşılaşmıyorsunuz.